Köögid

STUDIO 2017 kollektsioon

Köögid STUDIO kollektsiooni seeriast on mõeldud neile, kes otsivad funktsionaalset ja inspireerivat ideelahendust atraktiivse hinnaga. Lõpmatuid tehnoloogia võimalusi ning erinevaid värvi lahendusi pakkuv kollektsioon STUDIO teevad tööruumi ideaalseks. Lihtsuse süsteem võimaldab luua soovituid disaini teie kodus. Kollektsioon Solkar STUDIO – see on meie vastus, teie unistuste köögile.

STANDARD kollektsioon

Avastage enda jaoks köögi funktsionaalsus MADALA HINNAGA! Suur valik kappe võimaldab teil luua unikaalse komplekti. Mitmekülgsete fassaadide ja tööpindade olemasolu võimaldab valida erinevaid kööke: traditsiooniliste ja kaasaegsete köökide vahel.

STANDARD+ kollektsioon

Suur valik kappe võimaldab teil luua unikaalse komplekti. Mitmekülgsete fassaadide ja tööpindade olemasolu võimaldab valida erinevaid kööke: traditsiooniliste ja kaasaegsete köökide vahel.

STANDARD++ kollektsioon

Modulaarne süsteem mille abil saab luua oma köögi.Pakume teile köögi kappe iseseisvaks köögi ruumi organiseerimiseks.Seeria moodulid võivad olla erineva kuju ja suurusega: seinakapid, nurgakapid, kõrged kapid ja integreeritavad köögitehnika kapid (pliidid,nõudepesumasinad,külmkapid).Valides selle süsteemi, loote stiilse harmoonilise ruumi.Seinakappidel on võimalus paigaldada uksed mis käivad avamisel üless.Erinevad kaasaegsed ja klassikalised moodulid , lihtsustavad mööbli valikut teie maitsele.

Köögikomplektid CLASSIC kollektsioon

Köögimööbel klassikalises stiilis. On loodud traditsioonilise interjööri eelistajatele, selle kombinatsioon on elegantses stiilis ja maksimaalse funkstionaalsusega. Edukas kombinatsioon freesitud fassaatidest  klaasiga ja keraamilised käepidemed moodustavad ühtse  terviku kompositsiooni.

© 2018 OÜ SMART MÖÖBEL, Tiimani 1, 21004, Narva, Eesti
Kuupakkumine
907
529
Osta
Nurgadiivanvoodi ANTARA SMART must -42%