UudisedNäidatud: 1-5 ( Kokku: 26)

Kõik Sleepwell madratsid, kušetid ja kattemadratsid -20% 21.09.17

Sügise kampaania kestab 22.09 - 13.11.2017, allahindlused -20%

 

-20% BLUE sari - Hea uni kõigile. Sleepwell Blue on sari inimestele, kes hindavad lihtsuse võlu, kuid ei tee järeleandmisi magamismugavuses.

-20% RED sari - Hea une nauding. Sleepwell Red on sari inimestele, kes väärtustavad kvaliteeti ning mõistavad, et mugav magamisase on tervise ja elujõu allikas.

-20% BLACK sari - Luksuslikult hea uni. Sleepwell Black on sari inimestele, kes lepivad ainult parimaga. Kelle jaoks on olulised ülim kasutusmugavus, parim kvaliteet ja elegantne disain.

-20% TOP sari - Sleepwelli kattemadratsite kollektsioon

 

est -20% sug slpw

 

 

 

VARSTI KOOLI. LISAALLAHINDLUSED -10% 04.08.17

 

Kooliaasta alguse auks käivitame uuesti koolieri kampaania. Aga nüüd täiendava allahindlusega -10% kõikide arvuti laudade, töötoolide, riiulite, ja muudele kooliks vajaminevate asjadele, mis on õpilasele vajalikud õppeaasta jooksul !!! Kiirusta, kampaania kehtib kuni 15.09.17

Smart Mööbel on nüüd sertifitseeritud AA reitinguklassiga 12.07.17

 

Oleme õnnelikud teatama Teile, et meie firma Smart Mööbel OÜ on nüüd sertifitseeritud AA reitinguklassiga, mis kuulub AAA-krediidireitingusüsteemi peremuselt teise klassi. 
Sellise reitingu on saanud vaid 7,4% kõigist Eesti ettevõtetest.

Veel üks põhjus Smart Mööbel ja Smart24.ee valimiseks!

PERSEMPRA - rohkem kui lihtsalt tekstiil. 09.06.17

Persempra - rohkem kui lihtsalt tekstiil.

Persempra on kindel vaade tulevikku! Kui me räägime tulevikust - me peame silmas värvirikast, ilusat ja õnnelikku tulevikku - enda ja oma lähedastele.

 

 

Persempra on kangas mis hoolitseb Teie ja teie lähedaste eest. Silmadele meeldiv , looduslik värvipalett Persempra annab väga hästi edasi kanga meeleolu. Lõppudelõpuks peamine eesmärk Persempra kangal on täita positiivse energiaga teid ümbritsevas ruumis ja luua meeleolu.

 

Persempra - tõeline kangas, kangad Italvelluti - formaldehüüdi vaba -100% ohutu!!!!

 

Persempra kangas on loodud loovsas ja inspiratsiooni rikkas õhkkonnas, päikselises Itaalias õnne, rõõmu ja armastuse riigis. Persempra kangas on loodud armunutele ja armastusele... Parim mööbliriie Euroopa turul.

 

Persempra - ustav kangas mööblile.

 

 

 

Äripäev tunnustas Smart Mööbel OÜ tiitliga Eesti Gasellettevõte 2017 09.12.16

Äripäev tunnustas Smart Mööbel OÜ tiitliga Eesti Gasellettevõte 2017.
Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%; kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus, ning loovad kõige enam uusi töökohti.
Vaid alla 1% Eesti ettevõttetest on gasellid.

© 2017 OÜ SMART MÖÖBEL
Nädalapakkumine
719
469
Osta
Nurgadiivanvoodi SOLANO 03 must - hall -35%